Apie mus

Puikus užsienio kalbų mokėjimas - tai raktas į šiandieninį komunikacijų, naujovių ir atradimų pasaulį. Dabar tai ne tik norma, bet ir būtinybė, nes šiuolaikinis pasaulis kupinas perspektyvų, kuriomis pasinaudoję, būsite savarankiškas ir jus lydės sėkmė.

Užsienio kalbų mokykla „Welcome“ siūlo populiariausių Lietuvoje užsienio kalbų mokymo kursus: anglų, vokiečių, prancūzų, taip pat lietuvių ir rusų.

Mūsų kalbų kursai suteiks jums galimybę greitai įgyti kalbėjimo ir rašymo įgūdžių. Profesionalūs pedagogai užsiėmimuose naudoja šiuolaikinius mokymo metodus ir populiariausių pasaulio leidyklų parengtas mokymo priemones.

Į mokymo programas įtraukta daug kalbėjimo praktikos, draugiško bendravimo, kalbos pagrindų (leksikos, gramatikos, reikšmių) išsamaus studijavimo, taip pat mokymo medžiagos įtvirtinimo, pažangos ir žinių tikrinimo testų.

Mes atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualumą. Mokymo medžiagą dėstome aiškiai, visiems suprantamai. Užsiėmimai vyksta linksmoje, įdomioje ir dinamiškoje aplinkoje.

Mūsų kursai yra tinkami visoms amžiaus grupėms, taip pat pradedantiesiems ir pažengusiems. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik jums patogų laiką, bet ir įvairių mokymo programų pasirinkimą: šnekamosios užsienio kalbos, verslo kalbos, specializuotos kalbos, pasiruošimo pagrindinio ugdymo, brandos ir stojamiesiems į kitų šalių mokyklas egzaminams, intensyvius kursus, video kursus ir daugelį kitų. Priėmimas į grupes (nuo 3 iki 7 žmonių) vyksta visus metus.

Mūsų mokykla dirba nuo 2003 metų rugsėjo mėnesio. Mes nuolat geriname teikiamų paslaugų kokybę, analizuojame pasiekimus, problemas ir klientų poreikius. Mokyklos misija – išmokyti bendrauti ir sėkmingai vartoti užsienio kalbą tiek asmeniniame, tiek visuomeniniame gyvenime.

Mes padėsime Jums išmokti užsienio kalbos už labai prieinamą kainą!

Pasimatysime klasėje!