Kalbų kursai suaugusiems

Skyriuje Noriu mokytis Jūs rasite visą pagrindinę informaciją apie mūsų siūlomus anglų kalbos, vokiečių kalbos, prancūzų kalbos, lietuvių kalbos bei  rusų kalbos kursus.
Paskambinkite mums telefonu 867194919, užsirašykite diagnostiniam testui, gaukite naujausią informaciją apie mokymus ir registruokitės į  pirmąjį bandomąjį užsiėmimą grupėje.

Jeigu nusprendėte mokytis užsienio kalbos arba norite tik patobulinti jau turimus kalbinius įgūdžius, štai keletas naudingų patarimų:

Pirmiausia, sau atvirai ir sąžiningai atsakykite į klausimą:„Kam man reikalinga ši kalba ir kodėl dabar turiu jos mokytis? Svarbus ir įdomus tikslas - sėkmingo darbo garantas.

Antra, norėdami pasiekti tikslą, turėsite išspręsti numatytojo laikotarpio uždavinius:„Ką turėčiau išmokti per pirmąjį, antrąjį ar šeštąjį studijų mėnesį?“ Kad būtų lengviau, Jums į pagalbą atskubės dėstytojai ir drauge aptarsite kalbos mokymo(si) programą.

Trečia, Jūsų dienotvarkėje turi atsirasti bent 45 minutės namų darbams, praktinėms užduotims, kalbinių įgūdžių tobulinimui. Pasirinkite ne tik dieną, paros laiką, bet ir vietą, kur mokysitės. Niekas neturi Jums trukdyti: jokių reikalų, jokių skambučių! Ir tada jus aplankys ne tik sėkmė, bet ir kalbos mokymosi malonumas! Jeigu pasinaudosite mūsų patarimu, nustebsite, kokią pažangą Jūs padarėte, o tai tikrai Jus nudžiugins.