IELTS paklausa didėja visame pasaulyje

IELTS testas yra tarptautinė anglų kabos žinių vertinimo sistema. Šis testas vertina kandidatų, kurių anglų kalba nėra gimtoji, įgūdžius pagal keturis kriterijus: klausimo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo. Yra du testo modeliai: general – tiems, kurie siekia imigruoti į užsienio šalį, ir academi c  – tiems, kurie planuoja studijuoti užsienyje. IELTS sertifikato prašoma daugelyje aukštųjų mokyklų, taip pat tvarkant imigracijos dokumentus kai kuriose valstybėse.

 

Pasaulio ekonomikos ir emigracijos kontekste per  2011 m. IELTS testo laikymo skaičius, palyginti su 2010 m., padidėjo 12 proc., tad nuo 2005 m. pageidaujančių laikyti teistą skaičius nuolat auga.

 

IELTS jau pripažino daugiau nei 7000 organizacijų (mokymo įstaigų, darbdavių, profesinių asociacijų ir pan.) 135 šalyse visame pasaulyje.

Kandidatai kaip pagrindines testo laikymo priežastis nurodo siekį įstoti į aukštąsias užsienio mokyklas, taip pat migruoti į užsienio šalis.

 

„Daugelis laiko IELTS teistą siekdami migruoti į Australiją, Naująją Zelandiją, Kanadą ir Didžiąją Britaniją. Teistą galima atlikti viename iš 800 IELTS centrų, įsikūrusių visame pasaulyje“, – kalbėjo IELTS centro Australijoje direktorius  John Belville.

 

Lietuvoje šio testo laikymą organizuoją Britų taryba (British Council). Daugiau informacijos apie IELTS testą, laikymo datas Vilniuje, Kaune Klaipėdoje ir Panevėžyje ir kitą naudingą informaciją rasite adresu http://www.britishcouncil.org/lithuania-education-exams-ielts.htm.

 

Kviečiame pasiruošti IELTS testui mūsų mokykloje! Skambinkite mums tel.: 8 687 84094, 8 5 2750880.

 


Komentarai: