Nuorodos

ŽODYNAI

http://dictionary.cambridge.org/ - anglų-anglų kalbos žodynai, kuriuose žodžiai ir posakiai aiškinami anglų kalba. Čia Jūs rasite bendrosios leksikos žodyną o taip pat verslo bei amerikietiškos anglų kalbos žodynus. Tinklalapyje pateiktas anglų ir amerikiečių tarimas. Pasižiūrėkite į skyrių idiomos (sustabarėję žodžių junginiai), o taip pat į tezaurų skyrių, pateikiantį tam tikrai temai artimus žodžius ( tiems, kurie mėgsta mokytis žodžius, susijusius su kontekstu).

http://dict.rambler.ru/ - dvikalbiai žodynai: anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų - rusų (abipusis vertimas iš vienos kalbos į kitą). Žodynai yra nesudėtingi, užtat patogūs - nieko nereikalingo. Anglų-rusų kalbų žodynas – su transkripcija, teminiais žodynais (verslas, statyba, biologija, religija ir kt.)

ANGLŲ KALBA

http://learnenglish.britishcouncil.org/en/ - Britų Tarybos tinklalapis mokantiems anglų kalbą elementary - pre-intermediate lygiu (pradedantiesiems sunkoka, nes visi aiškinimai pateikti anglų kalba). Įdomūs yra Podcasts – radijo programos, kurias galite nemokamai įsirašyti į savo mp3 arba kompiuterį. Ieškokite jiems tekstų skyriuje Downloads. Beje, skyriuje Listen@Watch - How to yra ir gramatika, ir gerų šnekamųjų situacijų, taip pat testų ir žaidimų.

http://www.bbc.co.uk/russian/learning_english/ - tinklalapis skirtas mokantiems rusų kalbą. Didelė informacijos įvairovė, pateikiama įvairiomis formomis, pvz.: interviu, taip pat testai, praktinės užduotys. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į radijo reportažus: įdomios naujienos ir kartu labai patogi suvokimo iš klausos praktika, žodyno plėtimas (rekomenduojame pre-intermediate ir aukštesniam lygiui).

http://www.bbc.co.uk/russian/learning_english/2009/04/090414_le_archive_new.shtml#11 - čia rasite patogiai išdėstytą tinklalapio mokymo medžiagos archyvą. Skyriuje Язык новостей yra jau anksčiau minėtas video reportažų archyvas. Pradedantiesiems patariame žvilgtelti į skyrių Английский для начинающих / разговорный язык. Čia pateikiamos radijo programos su šnekamosios kalbos frazėmis, kurių mokomasi nuo pirmųjų pamokų kursuose. Tai paįvairins ir palengvins jų mokymąsi.

VOKIEČIŲ KALBA

http://www.hueber.de
– tinklalapis vokiečių kalba. Jame Max Hueber leidykla pateikia naujausias mokymo priemones bei aukštos kokybės metodiką, skirtą visiems vokiečių kalbos mokymo lygiams: A1, A2, B1, B2, C1, C2. Jie leidžia sėkmingai ir greitai pasiruošti bet kurio lygio egzaminams.

http://www.duden.de - Duden Grundschulwörterbuch. Daugiau negu 130 metų Duden laikoma pirmąja institucija, besirūpinančia visais vokiečių kalbą liečiančių klausimų sprendimais. Šiame tinklalapyje rasite informacijos apie žodynus, vadovėlius bei vaikų knygas. Čia turėsite galimybę įsigyti naujausių leidinių, užsisakę juos internetu.
 

PRANCŪZŲ KALBA

http://www.polarfle.com/index.html - tinklapis prancūzų kalba. Geras prancūzų kalbos gramatikos, klausymo suvokimo, naujų žodžių mokymosi ir kt. šaltinis. Tinklalapis tinka ir pradedantiesiems, ir tęsiantiems prancūzų kalbos mokymąsi.

http://lexiquefle.free.fr/index.html - tinklapis prancūzų kalba. Jis yra naudingas pradedantiesiems mokytis šios kalbos. Paveikslėliai yra įgarsinti, dėl to galėsite mokytis savarankiškai skaityti prancūziškai, o pratimai padės įtvirtinti įgytas žinias.

http://tenpi-co.pisem.net/ - tinklapis rusų kalba. Jame prancūzų kalbos pamokos pradedantiesiems, gramatikos skyrius bei sintezatorius, įgarsinantis prancūzų kalba parašytą tekstą.

http://www.tapis.com.au/studentbook2/ - tinklapis prancūzų kalba, skirtas pradedantiems mokytis prancūzų kalbos. Šiam lygiui skirtas gramatikos mokymas, kalbos klausymo tempas ir suvokimo užduotys .

http://www.bbc.co.uk/languages/french/mafrance/ - puslapis anglų kalba. Ma France – tai BBC kanalo vaizdo reportažai visoje Prancūzijoje. Šis resursas padės išmokti ne tik naujų žodžių bei posakių, bet ir susipažinsite su pačia prancūzų kultūra ir gyvenimu Prancūzijoje.


KITOS KALBOS

http://www.bbc.co.uk/languages/ - Jūs jau gerai mokate anglų kalbą? Pradėkite mokytis kitų kalbų. Pagrindinės frazės 40 pasaulio kalbų. Bendra informacija 20 populiariausių pasaulio kalbų: Quick Fix – teminis pokalbių žodynas, Steps – kalbėjimo kursai pradedantiesiems, o taip pat abėcėlės, įdomūs faktai ir kt.